40 results in search
$1,400,000
50
8619 Highway E Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,858
Dom 368
$1,250,000
-$50,000
76
1265 Old Cadet Road Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,820
Dom 60
$900,000
85
3045 Cedar Falls Road Bonne Terre MO 63628

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,458
Dom 35
$850,000
33
586 W Capri Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,845
Dom 6
$775,000
67
3245 Cedar Falls Road Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,360
Dom 55
$639,000
60
800 Bonhomme Creek Court Bonne Terre MO 63628

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,148
Dom 39
$599,900
66
440 Big River Circle Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,758
Dom 195
$589,900
-$10,000
42
1068 State Highway 47 Unincorporated MO 63628

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,606
Dom 32
$565,000
-$20,000
68
213 Rue Marseilles Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,088
Dom 30
$499,000
8
351 Rue Orleans Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,858
Dom 5
$459,500
60
1211 Napoleon Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,013
Dom 68
$400,000
66
3253 Pratte Road Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,515
Dom 0
$399,900
70
434 Rue Martel Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,592
Dom 54
$395,000
65
1751 Rue Andre Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,645
Dom 0
$385,000
-$40,000
28
10263 Rosetta Lane Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,848
Dom 100
$349,900
65
1583 Charmaine Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,539
Dom 66
$349,900
55
134 Crabapple Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,622
Dom 33
$349,900
46
288 Woodlane Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,794
Dom 21
$322,900
47
277 Rue Terre Bonne Bonne Terre MO 63628

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,496
Dom 5
$315,000
-$5,000
44
9404 Plateau Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,340
Dom 39
$295,000
24
237 Moulin Rouge Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,813
Dom 3
$289,000
53
466 RUE MARTEL Bonne Terre MO 63628

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,218
Dom 48
$284,900
38
1688 Notre Dame Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,568
Dom 261
$279,000
-$20,000
29
1719 Rue Orleans Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,200
Dom 22
$265,000
23
1120 Hawthorne Drive Desloge MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,392
Dom 98
$264,900
27
1568 Rue Riviera Bonne Terre MO 63628

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,120
Dom 27
$250,000
18
1240 47 Highway Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,886
Dom 47
$244,500
-$500
27
322 Young Street Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,140
Dom 11
$230,000
27
1627 Notre Dame Drive Bonne Terre MO 63628

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 862
Dom 9
$220,000
30
112 S Pine Street Bonne Terre MO 63628

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,646
Dom 54